Робити більше з меншими ресурсами

Оптимізація, раціоналізація, інтенсифікація.. Насправді все дуже просто: досліджуємо — впроваджуємо — оплески! Для вашого натхнення досвід ініціативи «Відкрита бібліотека»!

Комплексний аналіз допоміг Бруклінській публічній бібліотеці збільшити кількість робочого часу бібліотечної системи на 21% попри зменшення фінансування та зменшену кількість працівників. Ініціативу «Відкрита бібліотека» було розроблено, щоб використати інновації у роботі бібліотеки (наприклад, онлайн-систему сплати штрафів та централізацію в питанні формування бібліотечних фондів), впроваджені протягом декількох останніх років, для подовження робочих годин бібліотек системи. Ініціатива включала опитування співробітників, вивчення робочого навантаження, огляд бібліотечних приміщень та статистичний аналіз розташування 60 бібліотечних філій. Дослідження показало, що впроваджені зміни у роботі бібліотеки значно зменшили кількість годин, необхідних для адміністративного обслуговування бібліотечної філії. У результаті було створено нову модель працевлаштування співробітників, щоб якомога ефективніше використати робочий час наявних працівників, наприклад, систему роботи по парах, яка зменшує вплив вихідних днів на роботу бібліотеки.

Бібліотека змогла додати 441 робочу годину для обслуговування користувачів у межах бібліотечної системи, або приблизно 1 додатковий робочий день на філію. Половина бібліотечних філій зараз відкриті 6 днів на тиждень, а більше ніж дві третини бібліотек працюють у суботу. Це нововведення було дуже добре сприйнято користувачами, які оцінили запропонований комфорт у роботі бібліотек — ще б пак! А місцеві політики вказують на бібліотеку як чудовий приклад того, як можна робити більше з меншими ресурсами. Ну тут взагалі не посперечаєшся — приклад чудовий. Беремо на замітку.

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s