Багетинг, котохлібинг і навіть бетменінг

Ндяяяя, інновації — страшна сила, що не кажи. Десь чула і погоджуюсь з думкою, що новатор — це людина, яка часто порушує правила і ламає стереотипи. Відповідно деколи інновації на межі фолу.. Одним словом, судити Вам, мої любі читачі, адже, як казав беззаперчно мудрий Протагор — вибачте за пафос — ми з вами, тобто люди є мірою всіх речей.

По-перше, багетинг, одна з сучасних забав у соціальних мережах. Ідея проста, як власне.. багет. Треба використати французький багет на фото замість предметів побуту, тварин, дітей або частин тіла, а потім викласти це фото в Інтернет, щоб зірвати аплодисменти своєму креативу у вигляді купи «лайків» та перепостів. Причому самовиражатися таким чином полюбляють не просто жартівники та Інтернет-фанати, але й зірки (актриса Марша Г. Харден та актор Джордж Такей). Ну, це, власне, мене дивує найменше.

Інша забавка не менш креативна, але, як на мене, менш гуманна — котохлібинг.

Для цього вам потрібні: кіт та хліб. Одягаємо шматок хліба на фейс своєї киці і фото — в Інтернет. Навіщо? Просто так, бо це весело.

Йдемо далі. Також є планкінг (обличчям вниз), особливо популярний в Австралії. Основне правило — треба лежати на животі, витягнувши руки вздовж тіла, у найнепередбачуваніших місцях — на даху, на переході, в когось на колінках.

Вільне пірнання (Leisure dive), популярне у Великобританії. Треба «зависнути» над басейном з водою у невимушеній — зауважте! — позі, ніби ви лежите на пляжі. Щоб встигнути, радять стрибати з трампліна, причому дуже стильно і прикольно виглядають фото, наприклад, у діловому костюмі — чого не зробиш заради слави!

Оулінг (від англ. Owl – сова) — треба прилаштуватися з зосередженим виглядом у найбільш незручному та ненадійному місці і — зробити фото!

Тіпотинг (англ. Teapot – чайник) — соціальний експеримент двох викладачів психології у коледжі Mortlake в Австралиії — Елісон Кот та Олівії Кемпбелл. Вони зробили фото у позі чайника для заварки і виклали його у Facebook, а потім представили позу своїм учням під час лекції. Поза: стоячи або в стрибку одну руку покласти на пояс і округлити («ручка чайника»), другу відвести в бік і направити кисть вниз («носик чайника»). І — широко посміхайтесь! Ось так 😀

Бетменінг доволі небезпечно і вимагає фізичної підготовки! — треба зачепитися ступнями за якусь поверхню, наприклад, край двері, і висіти, як кажан. Руки витягнуті вздовж тіла, у голові — без цього ніяк — «відчайдушне бажання врятувати світ».

Нарешті, фламінгоїнг — здається, коментарі та пояснення зайві — дивіться фото.

Ну, як виникло бажання провести якийсь бібліотечний багет-, планк-, бетмен- чи інший вид -інгу? Тільки благаю, будьте добрими до котів.

 

Реклама

5 ответов на “Багетинг, котохлібинг і навіть бетменінг

  1. Уведомление: Украшает кота борода | Чай, кава, почитаємо

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s