Дозвольте, це «моя бібліотека»!

Щоб там не казали, але наскільки ж приємно, коли є можливість сказати — «Це створив я!» А оскільки, як відомо, найбільш геніальні ідеї народжуються з основних людських потреб і забаганок, то незрозуміло, чому так мало бібліотек ще скористалися цією можливістю, Втім, аж ніяк не пасе задніх у цьому сенсі Columbus Metropolitan Library (США). Бібліотека повністю відповідає приватновласницьким побажанням своїх дорогеньких користувачів, а також вимогам часу і диктату ІТ за допомогою нового веб-сайту, що дозволяє кожному користувачеві створювати персональну домашню сторінку з улюбленими електронними ресурсами, читацькими жанрами, стрічками новин місцевих ЗМІ і багатьма іншими фішками. Весь цей феєрверк інновацій запущено в рамках Стратегії «Моя бібліотека», мета якої полягає в зміні користувацького досвіду на краще.

minee

Веб-сайт, що сприймається як багатий ресурсами «веб-застосунок» (application) дозволяє створювати і персоналізувати «особистий кабінет» користувача та поліпшує онлайн-спілкування між читачем та бібліотекарем. В основі веб-застосунку «Моя бібліотека» — нова система управління візаємодією з клієнтами (CRM). Хто бачив, як налаштована Windows 8? Кольорові плитки, які можна рухати, міняти місцями і так далі?.. Багато хто. Тут приблизно те саме — бібліотека створила такі «плитки»-віджети для кожної електронної функції, події та інших видів контенту.

А тепер — увага! Власне, результати всього цього технологічного дива — протягом першого місяця функціонування системи 1 400 користувачів створили свої облікові записи, і число цих записів зростає. Загалом використання веб-ресурсів бібліотеки зібльшилося більше ніж вдвічі: користувачі стали проводити більше часу на сайті, переглядати більше сторінок і знаходити нові шляхи персоналізувати свій досвід використання бібліотечних ресурсів. На цій мажорній ноті хочу тільки поаплодувати такій технічій обізнаності бібліотеки, а головне — обізнаності потреб своїх користувачів!

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s