Сядь, розслабся і почитай!

read

Приблизно так можна охарактеризувати ініціативу King County Library System Take Time to READ. Її мета полягає в тому, щоб підтримати читання як цінну і корисну діяльність для дорослих і сімей та позиціонувати бібліотеку, що має 46 філій, як джерело інформації, навчання і натхнення. У рамках ініціативи бібліотека надає, прямо-таки підштовхує до людей можливості скористатися вільною хвилинкою з користю і почитати в непередбачуваних місцях (не зовсім там, де багато хто подумав — вибачайте, але маркетологи не зупиняться ні перед чим 😉 але також у досить несподіваних.

Отже, «полиці швидкого читання» з книгами і журналами розташовані поруч з кріслами-гойдалками у місцях, де люди проводять час в очікуванні, наприклад, в автоцентрах, приймальнях лікарів (зокрема, стоматологів), розважальних центрах, тощо. Бібліотека також випустила наліпки «Мене впіймали за читанням у громадському місці», конкурс книжкових оглядів, тури книжкових вивісок у 8 містах.

Більше 125 нових партнерів приєдналися до проекту, в результаті чого більше «полиць швидкого читання» та більше крісел-гойдалок з’явилося у місцях, де люди проводять багато часу в чергах, наприклад, найбільша міська лікарня та міжнародний аеропорт м. Сіетл Seattle-Tacoma International Airport. Отже, тепер у знервованих відвідувачів та подорожніх є більше ЧАСУ, ЩОБ ПОЧИТАТИ.

read 1

Особисто мені ну просто надзвичайно сподобались слогани кампанії, розміщені у вигляді онлайн-банерів на сторінці ініціативи:

Потрібна перерва? Час ПОЧИТАТИ!
Похмурий день? Час ПОЧИТАТИ!
Довга черга? Час ПОЧИТАТИ!
Вільний час? Час ПОЧИТАТИ!
Діти сплять? Час ПОЧИТАТИ!
Вихідний? Час ПОЧИТАТИ!
Подорожуєте? Час ПОЧИТАТИ!

Чудова ініціатива, як на мене, просто чудова. Аж сама захотіла відкласти справи і почитати  прямо зараз 🙂 І, окрім усього, в нинішній час, коли люди завжди кудись квапляться, намагються скрізь встигнути, зробити сім справу одразу, приємно, що бібліотека також намагається не втратити своє і «заловити» побільше читачів. Віват!

read 2

Реклама

2 ответа на “Сядь, розслабся і почитай!

    • Ой, мені теж. Якщо знервованій в очікуванні дамочці/пану дати книжку в руки як знаряддя для…. читання 😉 це їх точно відволіче :))) Хочеться побачити таке й в наших реаліях. Якщо впровадите в себе, дасте знати, ок?

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s