Світове кафе запрошує всіх

Все-таки страшенно тішить, що помічаю дедалі більше блогів/дописів/фото/назв справжніх кафешок(!) на тематику книг і чай-кави.. Чи-то наші бібліотеки стали ближчими до народу і мудро заманюють читачів плюшками і кавою, чи-то попри всі кепські прогнози все-таки відбувається інтелектуалізація населення і в людей виникає потяг проводити бізнес-ланчі й просто вечеряти в оточенні книжок.. Що ж, вважаю обидва випадки гарними тенденціями чи радше моїми особистими спростереженнями. Втім, правда й те, що сучасна бібліотека — це вже далеко не тільки книги.

Сподобався цей симпатичний споріднений бложек з дуже спокусливою назвою «Библиотечное кафе приглашает» і, зокрема, допис про використання тренінгової методики «Світове кафе».

Як кажуть, посміхнула у гарному сенсі і справді захопила ідея «каванарів» (від англ. coffeenar — coffee +seminar) і цілий сайт Coffeenar Ukraine, присвячений цьому проекту. Метою Coffeenar Ukraine є поєднати людей і поділитися думками. Це низка тренінгів з менеджменту, розроблена Андерсом Ослундом (Anders Östlund). Браво, Андерсе! На самий тренінгах не була, але назву та ідею «купую».

Изображение

Нарешті, варто зазначити низку закладів «креативного простору», які стають популярними в Києві… і, на моє глибоке переконання, являють собою ніщо інше, як бібліотеку.. сучасну, привітну й демократичну, вибачте за пафос. Зручне крісло, Інтернет і чашка кави — справді, що ще потрібно для  повного щастя?

Изображение

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s