Запросіть друзів на каванар

Ви чули про таку форму роботи, як каванар (coffeenar)? 

Я, чесно зізнаюся, ще ні. Пару років тому ще дивувалася вебінарам, вебіпедіям, не-конференціям та веб-кафе, але зараз вони здаються милими і рідними повсякденними словами.

Все-таки інколи спам доводить свою користь, бо саме до папки Спам отримала повідомлення про Coffeenar Ukraine. Виявляється, це серія  семінарів з менеджменту, яку започаткував всесвітньо відомий економіст Андерс Аслунд для обміну ідеями та поглядами між людьми різних професій та культур.

Перший Каванар Україна було проведено в Києві 12 квітня 2011 р. Обговорювались теми нетворкінгу, створення і підтримка мережі професійних знайомств, особливості взаємодії з закордонними партнерами і типові помилки початківців нетворкінгу.

От і подумалось, а чому б і бібліотекарям не взяти каванари на озброєння? Думаю, ніхто з читачів і колег від філіжанки б не відмовився 😉

Реклама

3 ответа на “Запросіть друзів на каванар

  1. Что ж, идея имеет право на существование. Мне за 30 лет работы в библиотеке до того надоели наши «знаменитые» семинары, что просто тошно. Но поговорить о работе, о проблемах или новых идеях все-таки хочется, да и нужно. Наверное, это хорошо делать как раз на «каванаре», или по-русски, кофенар. Подумаем, как это применить.

  2. Уявляю собі реакцію поважного методиста-начальника відділу-замдиректора-директора -дописати свій варіант- бібліотеки, якому, наприклад, прийде запрошення взяти участь у професійному бібліотечному каванарі, який організовує програма «Бібліоміст»… Вже уявляю :))))))

  3. @centnina
    я тоже так думаю — симпатичное привлекательное название и сама концепция как-то…. располагает к общению, а креативные мысли, по-моему, вообще, как из рога изобилия польются! Мы тоже об этом подумываем, о каком-нибудь, желательно, Лавацца-каванаре 🙂 Когда у себя проведете, поделитесь опытом, будем рады!

    @hvoryj

    :)))))))))))) це точно. але ж в нас буде не Нескафе 😉

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s